Archa restaurant

Uspořádejte nezapomenutelnou firmení akci

Firemní školení

Dobře navržené a řízené firemní školení mohou vést k větší motivaci a angažovanosti zaměstnanců, což může mít pozitivní vliv na výkonnost a výsledky celé firmy.

Teambuilding

Dobře zvolené team buildingové aktivity mohou také pomoci identifikovat a řešit problémy v týmu, jako jsou nedostatky v komunikaci, nevhodné chování nebo nedostatek motivace.

Firemní akce

Firemní akce jsou důležitou součástí firemní kultury a mohou být skvělou příležitostí pro zaměstnance, aby se poznali mimo pracovní prostředí a posílili vztahy.

Jsme rodinná restaurace

Archa se nachází nedaleko Baziliky Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku a u vchodu/východu olomoucké ZOO. Archa je umístěna  nedaleko lesa s cyklosteskami, dětským hřištěm a lanovým centrem. Jedná se tedy o idální prostředí pro Vaše firemní školení, teambuilding i další firemní akce a firemní večírky.

Kuchyně Restaurantu Archa v čele s šéfkuchařem Jane Zapletalem sestavuje speciality ze sezónního á la carte menu.

Zajistíme Vám kompletní catering na Vaše firemní večírky, prezentace nebo obchodní jednání.

Součástí Archy je malý rodinný hotel s pěti s pokoji s výhledem do přírody a nevšedním zážitkem za zvuků exotických zvířat ze zoo.

Jsme schopni celkově zastřešit Vámi vybranou akci i catering s individuálními požadavky. 

Hotel s restaurací vám poskytne flexibilitu vzhledem k jídelnímu lístku. Můžete si vybrat z různých možností jídel, které jsou k dispozici v hotelové restauraci a můžete si zajistit i speciální požadavky pro vaše skupinové stravování.

Podle našich zkušeností má volba hotelu s restaurací pro firemní školení samá pozitiva. Poskytuje komfort, flexibilitu, snadnou organizaci a časovou úsporu, a navíc může přinést další příležitosti pro networking a zlepšení vztahů v týmu.

 

 Pro vaše maximální pohodlí je nezbytné si Vaši firemní akci rezervovat co nejdříve. Spojte se s naším event managerem k dojednání detailů.

Plánujete firemní akci nebo večírek?

Naplánovat si ji můžete u nás v luxusní restauraci, která je umístěna v nádherném prostředí.


Proč uspořádat firemní akci v Arše?

Snadná organizace

Naše restaurace nabízí i možnost ubytování v přilehlém hotelu. Nemusíte se starat o hledání vhodného místa pro stravování a nebudete muset řešit logistiku dopravy z jednoho místa na druhé.

Flexibilita

Poskytneme Vám flexibilitu v jídelním lístku. Můžete si vybrat z různých možností jídel, které jsou k dispozici v naší hotelové restauraci. Zajistíme i speciální požadavky pro vaše skupinové stravování.

Komfort a pohodlí

Nemusíte hledat jiná místa pro stravování a ubytování. Budete mít všechno pohodlně na jednom místě a nemusíte se starat o hledání a rezervaci jiných prostor.


Časová úspora

Celou firemní akci budete mít na jednom místě, ušetříte čas a energii. Budete moci více času věnovat samotnému školení a nebudete muset trávit čas cestováním mezi různými místy.

Možnost networkingu

Poskytujeme skvělou příležitost k networkingovým aktivitám. Vaše skupina bude mít možnost se setkat a trávit čas spolu mimo samotné školení, což může posílit vztahy v týmu a zlepšit spolupráci.

Možnost relaxace

Budete mít vše, co potřebujete pro úspěšné a produktivní školení a zároveň si budete moci užít relaxační aktivity po pracovní době. To může být velmi přínosné pro tým a pro celkovou produktivitu a spokojenost účastníků školení.


Podívejte se, jak to u nás vypadá

Přečtěte si, jak jsou s námi hosté spokojeni

Rezervujte si termín Vaší firemní akce v Arše

Zarezervujte si termín včas!

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů(GDPR)

  Kontaktní informace

  Event manager: Jakub Steiger
  archa@archarestaurant.cz
  +420 737 523 623

  Ředitelka restaurace a hotelu: Dagmar Látalová
  d.latalova@archarestaurant.cz

  Archa restaurant a penzion:
  Darwinova 252/39 Olomouc – Svatý Kopeček, 779 00 (vedle ZOO)

  Provozovatel:
  JACOBO EUROPE CZ a.s., Bubenská 47,170 00 Praha 7, IČO 25389271


  Nezaujala Vás naše nabídka?

  Pokud Vás nabídka restaurace Archa pro firemní školení nezaujala, nevadí. Máme pro Vás další možnosti, jak zajistit skvělé firemní školení. Nabízíme Vám pronájem prostor v Chateau Goldenstein, kde se můžete těšit na nádherné historické prostory v romantickém stylu s moderními technologiemi. Další možností je pronájem moderních a vybavených prostor v Fort22, které jsou ideální pro různé typy firemních akcí. Můžeme Vám poskytnout kompletní servis včetně cateringových služeb a technického vybavení. Dejte nám vědět, která z těchto možností by Vás zajímala a rádi Vám poskytneme více informací.

  Chateau Goldenstein

  Zámecké prostory Chateau Goldstein jsou ideálním místem pro firemní meetingy nebo školení.

  Fort 22

  Historická pevnůstka Fort 22 je rovněž perfektním místěm pro Vaše soukromé i firemní akce, teambuildingové aktivity a školení