Archa restaurant

Uspořádejte nezapomenutelnou firmení akci

Firemní školení

Dobře navržené a řízené firemní školení mohou vést k větší motivaci a angažovanosti zaměstnanců, což může mít pozitivní vliv na výkonnost a výsledky celé firmy.

Teambuilding

Dobře zvolené team buildingové aktivity mohou také pomoci identifikovat a řešit problémy v týmu, jako jsou nedostatky v komunikaci, nevhodné chování nebo nedostatek motivace.

Firemní akce

Firemní akce jsou důležitou součástí firemní kultury a mohou být skvělou příležitostí pro zaměstnance, aby se poznali mimo pracovní prostředí a posílili vztahy.

Jsme rodinná restaurace

Archa se nachází nedaleko Baziliky Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku a u vchodu/východu olomoucké ZOO. Archa je umístěna  nedaleko lesa s cyklosteskami, dětským hřištěm a lanovým centrem. Jedná se tedy o idální prostředí pro Vaše firemní školení, teambuilding i další firemní akce a firemní večírky.

Kuchyně Restaurantu Archa v čele s šéfkuchařem Jane Zapletalem sestavuje speciality ze sezónního á la carte menu.

Zajistíme Vám kompletní catering na Vaše firemní večírky, prezentace nebo obchodní jednání.

Součástí Archy je malý rodinný hotel s pěti s pokoji s výhledem do přírody a nevšedním zážitkem za zvuků exotických zvířat ze zoo.

Jsme schopni celkově zastřešit Vámi vybranou akci i catering s individuálními požadavky. 

Hotel s restaurací vám poskytne flexibilitu vzhledem k jídelnímu lístku. Můžete si vybrat z různých možností jídel, které jsou k dispozici v hotelové restauraci a můžete si zajistit i speciální požadavky pro vaše skupinové stravování.

Podle našich zkušeností má volba hotelu s restaurací pro firemní školení samá pozitiva. Poskytuje komfort, flexibilitu, snadnou organizaci a časovou úsporu, a navíc může přinést další příležitosti pro networking a zlepšení vztahů v týmu.

 

 Pro vaše maximální pohodlí je nezbytné si Vaši firemní akci rezervovat co nejdříve. Spojte se s naším event managerem k dojednání detailů.

Plánujete firemní akci nebo večírek?

Naplánovat si ji můžete u nás v luxusní restauraci, která je umístěna v nádherném prostředí.


Proč uspořádat firemní akci v Arše?

Snadná organizace

Naše restaurace nabízí i možnost ubytování v přilehlém hotelu. Nemusíte se starat o hledání vhodného místa pro stravování a nebudete muset řešit logistiku dopravy z jednoho místa na druhé.

Flexibilita

Poskytneme Vám flexibilitu v jídelním lístku. Můžete si vybrat z různých možností jídel, které jsou k dispozici v naší hotelové restauraci. Zajistíme i speciální požadavky pro vaše skupinové stravování.

Komfort a pohodlí

Nemusíte hledat jiná místa pro stravování a ubytování. Budete mít všechno pohodlně na jednom místě a nemusíte se starat o hledání a rezervaci jiných prostor.


Časová úspora

Celou firemní akci budete mít na jednom místě, ušetříte čas a energii. Budete moci více času věnovat samotnému školení a nebudete muset trávit čas cestováním mezi různými místy.

Možnost networkingu

Poskytujeme skvělou příležitost k networkingovým aktivitám. Vaše skupina bude mít možnost se setkat a trávit čas spolu mimo samotné školení, což může posílit vztahy v týmu a zlepšit spolupráci.

Možnost relaxace

Budete mít vše, co potřebujete pro úspěšné a produktivní školení a zároveň si budete moci užít relaxační aktivity po pracovní době. To může být velmi přínosné pro tým a pro celkovou produktivitu a spokojenost účastníků školení.


Podívejte se, jak to u nás vypadá

Rezervujte si termín Vaší firemní akce v Arše

Zarezervujte si termín včas!

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů(GDPR)

  Kontaktní informace

  Event manager: Jakub Steiger
  archa@archarestaurant.cz
  +420 737 523 623

  Ředitelka restaurace a hotelu: Dagmar Látalová
  d.latalova@archarestaurant.cz

  Archa restaurant a penzion:
  Darwinova 252/39 Olomouc – Svatý Kopeček, 779 00 (vedle ZOO)

  Provozovatel:
  JACOBO EUROPE CZ a.s., Bubenská 47,170 00 Praha 7, IČO 25389271


  Nezaujala Vás naše nabídka?

  Pokud Vás nabídka restaurace Archa pro firemní školení nezaujala, nevadí. Máme pro Vás další možnosti, jak zajistit skvělé firemní školení. Nabízíme Vám pronájem prostor v Chateau Goldenstein, kde se můžete těšit na nádherné historické prostory v romantickém stylu s moderními technologiemi. Další možností je pronájem moderních a vybavených prostor v Fort22, které jsou ideální pro různé typy firemních akcí. Můžeme Vám poskytnout kompletní servis včetně cateringových služeb a technického vybavení. Dejte nám vědět, která z těchto možností by Vás zajímala a rádi Vám poskytneme více informací.

  Chateau Goldenstein

  Zámecké prostory Chateau Goldstein jsou ideálním místem pro firemní meetingy nebo školení.

  Fort 22

  Historická pevnůstka Fort 22 je rovněž perfektním místěm pro Vaše soukromé i firemní akce, teambuildingové aktivity a školení

  5/5

  Drahá Archo,

  Chceme celému vašemu týmu moc moc poděkovat, že jste nám umožnili prožít nádherné chvíle našeho svatebního dne v tak krásných prostorech, které vdechly svatbě příjemnou a kouzelnou atmosféru! Hosté byly všichni moc spokojeni! Obsluha byla moc příjemná , ochotná a spolehlivá!

  Rádi se sem budeme vracet!

  Novomanželé Kindlovi
  12.8.2023
  5/5

  Milá Archo,

  Děkujeme, že jsme mohli náš svatební den strávit právě u Vás. Vše bylo dokonalé a kdyby to šlo, zopakovali bychom si to rádi znovu. Celá organizace a přístup byl úžasný a právě díky Vám proběhlo vše tak, jak jsme si to vysnili.

   

  Děkujeme moc za všechno!

  Vždy se sem budeme rádi vracet!

  Ponížilovi
  4.6.2023
  5/5

  Moc děkujeme za nádhernou svatbu. Od výzdoby, přes organizaci, obědové menu po večerní raut. Hosté si vše moc chválili a i naše očekávání byla překonána. Rádi se za vámi znovu zastavíme. Speciálně ještě děkujeme panu Steigerovi za trpělivost s přípravami 😊

  Díky
  Ponížilovi Michal a Veronika
  29.10.2022
  5/5

  Chtěli bychom mockrát poděkovat všem zaměstnancům Archy za skvělou organizaci. Naše svatba byla nádherná a ještě mnohem lepší, než jsme si přáli. My i naši hosté jsme byli nadšení a spokojení a nebudeme váhat s doporučením Archy známým. Třeba se někdy vrátíme jako hosté na další svatbu!

  Gabriela a Vojtěch Faistovi
  1.10.2022
  5/5

  Milá Archo,

  Děkujeme za uspořádání úžasné svatby. Doufáme, že se budete stále jenom zlepšovat a můžeme se pravidelně vracet.


  Tereza a Petr Janákovi
   9.9.2023
  5/5

  Milý Jakube, dnes víme, že jsme si nemohli vybrat lépe 😊

  Svůj den jsme si maximálně užili a to hlavně – díky Vám!

  Celý den proběhl dle našich představ, ale i představ našich svatebčanů. Opravdu nás těší, že jsme z úst našich svatebčanů slyšeli samou chválu jak na všechny prostory, tak jídlo.

  Prostě DÍKY VÁM byl náš den přesně takový, jaký jsme si ho vysnili.

  Kameníčkovi
  17.9.2022
  5/5

  Svatba Lucka a Marťa

  Moc děkujeme všem pracovníkům Archy za perfektně zvládnuté nástrahy svatby. Budeme si pamatovat den, jako nejlepší den v životě a Vy jste nám všem pomohli  a byli jste nedílnou součástí našeho dne!

  Lucka a Marťa

  15.7.2023

  5/5

  Vážená paní Látalová,

  Vážený pane Steigere,

  Milá obsluho,

  Rádi bychom vám poděkovali za perfektní servis, jídlo a přípravu prostředí pro náš svatební den.

  Všechno klaplo na jedničku. 😊


  Šnajdrovi
   1.6.2019
  5/5

  Od začátku jsme věděli, že to tady u vás bude super, ale to co jste předvedli byl ABSOLUTNÍ TOP!

  Děkujeme za vše! Především za vaše úsměvy, ochotu, profesionalitu a výbornou kuchyni. Celý tým odvedl úžasnou práci a z našeho dne jste udělali opravdu den nezapomenutelný. Rádi se za vámi budeme vracet 😊

  Děkujeme!

  Marťa a Tom Slovákovi
  5.9.2020
  5/5

  Mílá Archo,

  Jedním slovem fenomenální!

  Od samotného začátku, první návštěvy a oslovení Vás, přes veškerou přípravu, absolutně skvělý, milý a vstřícný přístup!

  Obrovské díky panu Steigerovi a samozřejmě celému teamu!

  Novomanželé Chodilovi
   1.6.2019
  5/5

  Moc děkujeme za profi přístup personálu. Svatba se úžasně vydařila. Organizace pana Steigera byla na výbornou!

  Manželé Koneční

  Manželé Koneční

  15.7.2023

  5/5

  Svatba Sommerovi

  Velmi děkujeme restauraci Archa za uspořádání svatby, která byla dle našich představ. Především děkujeme za ochotu vyjít nám vstříc ve všech směrech. Výborné jídlo, krásné prostředí a úžasná svatební tabule. Velký dík především Jakubovi Steigerovi za bezproblémovou organizaci a milé jednání. Personál restaurace zaslouží velkou pochvalu!

  Jana a Tomáš
  5.9.2020